Často kladené dotazy

Jak funguje Garance nadšeného kempaře?

Stojíme si za tím, že to co dostaneš, je špičkové vzdělání, které nedostaneš na jiných on-line marketingových kurzech. Chápeme, že to pro tebe ale může být velká investice. Proto ti vrátíme všechny peníze 💰, pokud po první hodině zjistíš, že to pro tebe není. Že jsi chtěl(a) něco jiného a že ty rohlíčky nebyly tak vypečené. Bez dalších háčků okolo, jen nás bude zajímat, co tě k tomu vedlo.

Proč je standardní cena nižší než studentská cena?

Digicamp vznikl za účelem podpory lidí na (re)startu jejich kariéry. Proto je cena pro nefiremní kurzisty dotovaná, abychom je podpořili v období, kdy to nejvíce potřebují.

Kolik času budu muset investovat do výcviku Digicampu?

Časová náročnost je cca. 4 hodiny týdně a zahrnuje jak samotný výcvik (2 hod) tak i samostudium a plnění domácích úkolů. Výcviky probíhají vždy od 18 do 20 hod. Data jsou podrobněji popsána na stránkách dlouhodobých on-line marketing kurzů.

Krátkodobé on-line marketing kurzy jsou oproti tomu kratší, zaměřené na zkušenější PPCčkaře a on-line marketéry.

Co za své peníze a čas dostanu?

  • 🔦 Know-how, které ti nikdo jiný v Česku nedá
  • 📐 Praktické zkušenosti, které můžeš ihned aplikovat v praxi
  • 🎰 Cenné kontakty na lidi z oboru, a to jak na profíky, tak lidi, kteří jsou na stejné čáře jako ty
  • 🎥 Nahrávky všech workshopů druhý den k dispozici
  • 📞 Podporu lektorů ve speciální skupině pro každý kurz zvlášť

Zvládnu to?

Určitě. Výcvik je nastavený tak, aby ho zvládli všichni, bez ohledu na věk, vzdělání nebo předchozí zkušenosti. Vyjma kurzu marketingové automatizace a Google analytics pro pokročilé, kde zkušenosti naopak potřebuješ. Předchozí zájem a přirozená zvědavost bude samozřejmě výhodou.

Kdo nás bude všechny ty marketingy a fejsbůky učit?

Skvělá otázka! Stejně nároční jako na vás jsme i na naše lektory on-line marketingu, protože jedině tak můžeme garantovat, že kurz splní cíle, které má, a bude vás bavit. Naši lektoři pracují s velkými klienty a mají zkušenosti s lektorováním. Netrajdají po konferencích nebo neučí na plný úvazek, jak se občas děje na jiných, jinak prima kurzech.

A co když nemůžu na některý z výcviků dorazit?

Pokud probíhá výcviků více naráz, je možné si hodinu nahradit. Pokud ne, každý výcvik je nahráván a 📼 sdílíme ihned po konci workshopu, takže se můžeš vše sám doučit.

Co když budu chtít poradit mimo workshop?

Po každém workshopu chodíme do hospody na jedno nebo 🍻. Skvělá příležitost poznat blíže svoje kolegy, probrat s lektorem co tě trápí a doptat se na tipy a triky pro svůj vlastní projekt.

Každý výcvik má i oddělenou skupinu na Facebooku, kde se můžeš ptát na to, co tě napadne k probíraným věcem, domácímu úkolu apod.

Občas pořádáme i akce jako teambuildingy, pique-nique, laser game apod. Na FB se můžeš přidat do skupiny Digicamp Alumni, kam pravidelně házíme zajímavé pracovní nabídky.

Abychom to shrnuli: proč jsou naše kurzy prima?

Naučíme tě vše potřebné pro start tvojí kariéry v on-line. Dostaneš teorii ohlodanou na kost a maximum praxe. Všechno je rozložené tak, abys neměl(a) hlavu jako 🎈. Prima kurzy máme i proto, že jsou nahrávané a ty nikdy nezmeškáš. Ani když ti onemocní tvoje dítě, BMW nebo dracéna.

Naši partneři

Alza
Seznam
MSD
Deloitte
StartupJobs