Za 6 týdnů tě v online marketingu posuneme na nový level

70% praxe / 30% teorie. Praha & Brno. 250+ absolventů.

To chci!

Co se o nás šušká?

Roman Krš

Digicamp byl pro mě příležitost poznat nové lidi a prakticky se naučit výkonnostní marketing. Kurz je přínosem pro toho, kdo se potřebuje naučit základy prakticky a srozumitelně. Pro start kariéry v tomto oboru určitě skvělá volba!

Roman Krš

Absolvent kurzu PPC Junior

Jan Valuch

Díky kurzu Social Junior a hlavně dvěma skvělým lektorům Lucce a Michalovi jsem si ujasnil, jak reklama v sociálních sítích funguje, naučil se, jak kreativně tvořit obsah reklam a hlavně, jak pracovat s nástroji, bez kterých se v sociálních sítích neobejdu. Je totiž velký rozdíl mezi tím si o něčem jen číst nebo si to prakticky zkoušet na vlastní kůži.

Jan Valuch

Absolvent Digicamp Social

Aneta Prokopcová

Digicamp mi otevřel nové možnosti. Přihlásit se na podzimní běh bylo to nejlepší rozhodnutí. Po jeho absolvování jsem si našla práci v onlinu a dělám to, co mě baví, odkudkoliv.

Aneta Prokopcová

Absolvent Digicamp Junior

Proč právě Digicamp?

Umíme naučit

Opravdu tě to naučíme dělat. Klademe velký důraz na praxi – veškeré nabyté znalosti ihned procvičíš v rozhraní reklamních systémů.

Máme zkušenosti

Máme 250+ absolventů a průměrné hodnocení kurzů 4.9/5. Zeptej se na nás v #holkyzmarketingu nebo koukni na recenze na facebooku.

Protože krátké kurzy nejsou efektivní

U nás na každý domácí úkol dostaneš feedback. A už jsme říkali, že kdykoli během výcviku můžeš napsat o pomoc lektorům nebo kolegům do speciální Slack skupiny?

Chci se přihlásit

Naši partneři

Alza
Seznam
MSD
Deloitte
StartupJobs