Mailing pro e-shopy

Posílej e-maily, které budou bavit i prodávat

Naučíme tě, jaké typy e-mailů budou zákazníky tvého e-shopu bavit, které prodávat či třeba pomáhat. Zvládneš nastavit sám strategii a vyhodnotit každý proklik.

To chci!

Je to pro mě?

Musím už něco umět?

Náš kurz je pro všechny, co mají malý nebo střední eshop a neví, jak začít s mailingem. Pro ty, co už emaily posílají, ale vlastně neví komu a proč. Pro ty, kdo to ví, je tu automatizace marketingu.

Co se naučím?

Nemusíš! Náš kurz je pro majitele e-shopů, kteří zatím netuší, proč a jak e-mailing funguje, i pro juniorní markeťáky, kteří zatím hledají svou specializaci.

Je to náročné?

Tak, aby ses něco naučil. Worskhop jednou týdně, domácí úkol a nějaké to samostudium. Po absolvování celého kurzu Tě čeká test, po jehož úspěšném zvládnutí dostaneš certifikát potvrzující Tvoje znalosti.

Tereza Pavlíčková

Kliknout, rozkliknout, scrollovat – to jsou hard skills, na kterých budeme stavět. Přimět totiž zákazníka, aby v emailu dojel až na konec nebo si kvůli tvému mailu koupil… no, vlastně cokoliv, potřebuje trochu praxe a cviku.

Tereza Pavlíčková

Lektorka Mailingu

Jak to bude probíhat?

Kde? Zasedačka v centru Prahy (TBD)

Kdy? Každý týden od 11. 3. 2019 do 15. 4. 2019 + závěrečný test v týdnu od 22. 4.2019

Jak? 6 workshopů + závěrečný test, vždy 18.00 – 20.00

Kdo mě bude učit?

Jak vypadá průběh workshopu?

Chceme, abys maximum našich workshopů strávil/a praxí! Doma si nastuduješ teorii, kterou v úvodu rychle zopakujeme a nabyté znalosti hned procvičíme v rozhraní reklamních systémů.

Z každé hodiny vyplyne krátký domácí úkol, na který vždycky dostaneš feedback – skupinově na začátku hodiny a minimálně 2x individuálně e-mailem od lektorů.

Jak vypadá závěrečný test?

V teoretické části tě čeká 20 ABCD otázek (jedna správná odpověď – žádné chytáky, slibujeme!) po 1 bodu. Praktická část obsahuje otevřenou otázku za 10 bodů – budeme po tobě chtít navrhnout strukturu kampaně, vymyslet klíčová slova nebo napsat reklamní text. Pokud budeš při workshopech dávat pozor a zvládneš všechny domácí úkoly, závěrečný test napíšeš levou zadní!

Tereza Pavlíčková

Osnova workshopů

Přihlásit se

Cena kurzu

7990 Kč6603 Kč bez DPH

cena pro firmy a podnikatele:

8990 Kč7429 Kč bez DPH

Proč je cena pro nefiremní kurzisty nižší?

Digicamp vznikl za účelem podpory lidí na (re)startu jejich kariéry. Proto je cena pro nefiremní kurzisty dotovaná, abychom je podpořili v období, kdy to nejvíce potřebují.

Přihlásit se

Fotogalerie

Jak to vypadalo na minulém běhu?

Naši partneři

Alza
Seznam
MSD
Deloitte
StartupJobs