Marketingová automatizace

Nauč se využívat data a automatizuj svůj marketing!

Automatizace nejsou jenom uvítací emaily, je to povýšení marketingu na další level. Propojte kanály tak, abyste na nich mluvili ve správnou chvíli k tomu správnému člověku.

To chci!

Je to pro mě?

Musím už něco umět?

Máš alespoň 1 rok pracovní zkušenosti s online marketingem. Jsi zvyklý běžně nastavovat PPC kampaně, připravovat mailing, nebo vyhodnocovat v Google Analytics. Dokážeš používat selský rozum a máš chuť se naučit něco nového.

Co se naučím?

Jak ti automatizace pomůže v tvojí práci a proč by ses jí měl zabývat. Hravě vykoukáš z dat, co a jak automatizovat. Na konci kurzu zvládneš pro klienta automatizovat celý proces – od uvítacího newsletteru po vícekanálové kampaně nebo třeba A/B testování.

Je to náročné?

Tak, aby ses něco naučil. Worskhop jednou týdně, domácí úkol a nějaké to samostudium. Po absolvování celého kurzu Tě čeká test, po jehož úspěšném zvládnutí dostaneš certifikát potvrzující Tvoje znalosti.

Jak to bude probíhat?

Kde? V zasedačce v centru Prahy (TBD).

Kdy? V polovině března (TBD).

Jak? 6 workshopů + závěrečný test, vždy 18.00 – 20.00

Kdo mě bude učit?

Jak vypadá průběh workshopu?

Chceme, abys maximum našich workshopů strávil/a praxí! Doma si nastuduješ teorii, kterou v úvodu rychle zopakujeme a nabyté znalosti hned procvičíme v rozhraní reklamních systémů.

Z každé hodiny vyplyne krátký domácí úkol, na který vždycky dostaneš feedback – skupinově na začátku hodiny a minimálně 2x individuálně e-mailem od lektorů.

Jak vypadá závěrečný test?

V teoretické části tě čeká 20 ABCD otázek (jedna správná odpověď – žádné chytáky, slibujeme!) po 1 bodu. Praktická část obsahuje otevřenou otázku za 10 bodů – budeme po tobě chtít navrhnout strukturu kampaně, vymyslet klíčová slova nebo napsat reklamní text. Pokud budeš při workshopech dávat pozor a zvládneš všechny domácí úkoly, závěrečný test napíšeš levou zadní!

Osnova workshopů

Přihlásit se

Cena kurzu

7990 Kč6603 Kč bez DPH

cena pro firmy a podnikatele:

8990 Kč7429 Kč bez DPH

Proč je cena pro nefiremní kurzisty nižší?

Digicamp vznikl za účelem podpory lidí na (re)startu jejich kariéry. Proto je cena pro nefiremní kurzisty dotovaná, abychom je podpořili v období, kdy to nejvíce potřebují.

Přihlásit se

Fotogalerie

Jak to vypadalo na minulém běhu?

Naši partneři

Alza
Seznam
MSD
Deloitte
StartupJobs