Online marketing pro manažery

Chci řídit projekty v onlinu!

Že PPCčka nejsou sprostý slovo a jak vytvářet kampaně snů - to Tě naučíme během našich jarních kurzů! Uděláme z Tebe juniorního PPC specialistu.

To chci!

Je to pro mě?

Je to pro mě?

Jsi začínající account / project manažer a budeš mít na starost online marketingový tým nebo práci s agenturou. Nebudeš klikat kampaně, ale potřebuješ dohlédnout na to, aby všechno šlapalo.

Co se naučím?

Budeš vědět, co všechno zahrnuje projekt v onlinu. PPC, SEO, Google Analytics a Business Manager už nebudou sprostá slova. Zkrotíš agenturu a vytvoříš spolu s ní kampaně snů!

Je to náročné?

Tak, aby ses něco naučil. Worskhop jednou týdně, domácí úkol a nějaké to samostudium. Po absolvování celého kurzu Tě čeká test, po jehož úspěšném zvládnutí dostaneš certifikát potvrzující Tvoje znalosti.

Jak to bude probíhat?

Kde? Zasedačka v Deloitte v Praze na Florenci

Kdy? Každý čtvrtek od 25. 3. 2019 do 6. 5.2018 + závěrečný test 13. 5. 2019

Jak? 6 workshopů + závěrečný test, vždy 18.00 – 20.00

Kdo mě bude učit?

Hynek Zbořil + Týna Kubáčková

Jak vypadá průběh workshopu?

Chceme, abys maximum našich workshopů strávil/a praxí! Doma si nastuduješ teorii, kterou v úvodu rychle zopakujeme a nabyté znalosti hned procvičíme v rozhraní reklamních systémů.

Z každé hodiny vyplyne krátký domácí úkol, na který vždycky dostaneš feedback – skupinově na začátku hodiny a minimálně 2x individuálně e-mailem od lektorů.

Jak vypadá závěrečný test?

V teoretické části tě čeká 20 ABCD otázek (jedna správná odpověď – žádné chytáky, slibujeme!) po 1 bodu. Praktická část obsahuje otevřenou otázku za 10 bodů – budeme po tobě chtít navrhnout strukturu kampaně, vymyslet klíčová slova nebo napsat reklamní text. Pokud budeš při workshopech dávat pozor a zvládneš všechny domácí úkoly, závěrečný test napíšeš levou zadní!

Osnova workshopů

Přihlásit se

Cena kurzu

7990 Kč6603 Kč bez DPH

cena pro firmy a podnikatele:

8990 Kč7429 Kč bez DPH

Proč je cena pro nefiremní kurzisty nižší?

Digicamp vznikl za účelem podpory lidí na (re)startu jejich kariéry. Proto je cena pro nefiremní kurzisty dotovaná, abychom je podpořili v období, kdy to nejvíce potřebují.

Přihlásit se

Fotogalerie

Jak to vypadalo na minulém běhu?

Naši partneři

Alza
Seznam
MSD
Deloitte
StartupJobs