PPC Junior

Nastartuj svojí kariéru v PPC!

Že PPCčka nejsou sprostý slovo a jak vytvářet kampaně snů - to Tě naučíme během našich jarních kurzů! Uděláme z Tebe juniorního PPC specialistu.

To chci!

Je to pro mě?

Musím už něco umět?

Nemusíš! To, že jsi v životě nespustil jedinou kampaň, není překážka – právě naopak, náš kurz je šitý na míru přímo pro Tebe! Stačí umět pracovat s počítačem.

Co se naučím?

Po našem kurzu se neztratíš v Skliku, Google Ads ani Google Analytics. Levou zadní vymyslíš kvalitní reklamní text, dovedeš vyhodnotit a vyladit kampaně. Zvládneš vytvořit kampaň na míru a budeš moct vykročit do světa PPC!

Je to náročné?

Tak, aby ses něco naučil. Worskhop jednou týdně, domácí úkol a nějaké to samostudium. Po absolvování celého kurzu Tě čeká test, po jehož úspěšném zvládnutí dostaneš certifikát potvrzující Tvoje znalosti.

Aneta Prokopcová

Digicamp mi otevřel nové možnosti. Přihlásit se na podzimní běh bylo to nejlepší rozhodnutí. Po jeho absolvování jsem si našla práci v onlinu a dělám to, co mě baví, odkudkoliv.

Aneta Prokopcová

Absolventka Digicamp Junior

Jak to bude probíhat?

Kde? Zasedačka Notino v Brně na Londýnském náměstí

Kdy? Každé uterý od 2. 4. 2019 do 7. 5.2019 + závěrečný test 14. 5.2019

Jak? 6 workshopů + závěrečný test, vždy 18.00 – 20.00

Kdo mě bude učit?

Jak vypadá průběh workshopu?

Chceme, abys maximum našich workshopů strávil/a praxí! Doma si nastuduješ teorii, kterou v úvodu rychle zopakujeme a nabyté znalosti hned procvičíme v rozhraní reklamních systémů.

Z každé hodiny vyplyne krátký domácí úkol, na který vždycky dostaneš feedback – skupinově na začátku hodiny a minimálně 2x individuálně e-mailem od lektorů.

Jak vypadá závěrečný test?

V teoretické části tě čeká 20 ABCD otázek (jedna správná odpověď – žádné chytáky, slibujeme!) po 1 bodu. Praktická část obsahuje otevřenou otázku za 10 bodů – budeme po tobě chtít navrhnout strukturu kampaně, vymyslet klíčová slova nebo napsat reklamní text. Pokud budeš při workshopech dávat pozor a zvládneš všechny domácí úkoly, závěrečný test napíšeš levou zadní!

Osnova workshopů

14. 5. 2019

07Závěrečný test

Přihlásit se

Cena kurzu

7990 Kč6603 Kč bez DPH

cena pro firmy a podnikatele:

8990 Kč7429 Kč bez DPH

Proč je cena pro nefiremní kurzisty nižší?

Digicamp vznikl za účelem podpory lidí na (re)startu jejich kariéry. Proto je cena pro nefiremní kurzisty dotovaná, abychom je podpořili v období, kdy to nejvíce potřebují.

Přihlásit se

Fotogalerie

Jak to vypadalo na minulém běhu?

Naši partneři

Alza
Seznam
MSD
Deloitte
StartupJobs