O nás | Digicamp.cz

Učíme lidi online marketing.Prakticky a zábavně.

Tak abyste po Digicampu mohli bez obav nastoupit do agentury nebo začít pracovat na sami na sebe.

Neučíme jen teorii, kterou si můžete přečíst na webu.

Kdo to pro vás dělá?

Kromě organizačního týmu na kempu maká dnem i nocí spousta lektorů. Všichni do toho dáváme ❤️

Kuba Chour

Kuba Chour

Spoluzakladatel

Pracuji v agentuře, kde řešíme pouze mobilní aplikace, převážně pro globální klienty. Děláme analytiku, akvizici, ASO, UX nebo třeba life-cycle marketing. Baví mě školit a pokoušet se hrát na trombon.

Týna Kubáčková

Týna Kubáčková

Project Coordinator

Pracuji jako projekťák, aktuálně na misi změnit svět mezd a účetnictví. Pokouším se o bakaláře z informatiky a starám se o to, aby na Digicampu vše fungovalo tak, jak má. Ráda hraju na ukulele, lezu po horách a piju dobrou kávu.

Anet Hejnová

Anet Hejnová

Business DeveloperLektorka Datové analytiky

Krotím onlajn data startupů a momentálně jsem na volné noze. Zkušenosti jsem nabrala v Mindflow, Posters.cz, samostudiem a na spoustě školení! Dodělávám magistra v aplikované ekonomii, ale radši běhám nebo plavu. Miluju GIFY koček.

Hynek Zbořil

Hynek Zbořil

Spoluzakladatel

Konzultuji online marketing. Dřív jsem vedl online tým českého e-shopu ZOOT. Mám rád fotbal a chtěl bych ho umět hrát. Tenhle řádek jsem dopsal jen aby to nevypadalo, že toho mám míň než ostatní.

Lenka Vlčková

Lenka Vlčková

Event Coordinator

Pracuji jako markeťák, pro zábavu řeším obsahové strategie a relaxuji při organizaci Digicampu. Jsem kafomilec a když zrovna nepoletuji po schůzkách (a kavárnách), tak doma ručně vážu knížky.

Janče Skalková

Janče Skalková

Social media specialist

Miluji svět sociálních sítí. Největší radost mi dělá, když pomáhám projektům spravovat jejich profily (tvorba obsahu, reklamy, komunikace s fanoušky). Taky pro zábavu trénuji Kung-Fu a chci navštívit Comic-Con v San Diegu.

Marek Mašek

Marek Mašek

Lektor PPC

PPC reklamou se živím 8 let. Pracuji na jednoduchých i technologicky složitých projektech. Moje znalosti vyžadují široký technologický background o reklamních systémech, vyhodnocování kampaní i segmentaci. Pomáhám se správou PPC kampaní klientům s milionovými rozpočty.

Jan Mašek

Jan Mašek

Lektor PPC

PPC reklamou se živím 8 let. Pracuji na jednoduchých i technologicky složitých klientech. Moje znalosti vyžadují široký technologický background o reklamních systémech a také pro vyhodnocení kampaní a segmentaci. Ve volném čase lovím žraloky a krotím je holýma rukama. Pomáhám se správou PPC kampaní klientům s milionovými rozpočty každý měsíc.

Lucka Jebavá

Lucka Jebavá

Lektorka Social

V agentuře Boomerang Communication se se svým social týmem snažím o to, aby na těch internetech bylo méně blbého obsahu. Kazdou neděli zacínám od pondělí běhat a jíst zdravě. A miluju seriály, jídlo a sarkasmus.

Michal Krhut

Michal Krhut

Lektor Social

Dělám, co mě napadne a hlavně baví. Pracoval jsem v agentuře, několik let jako freelancer, byl jsem v Holandsku se Startupem v Bootcampu. Moje Motto: Žij život právě teď, v tuhle chvíli. Jiná není.

Tereza Pavlíčková

Tereza Pavlíčková

Lektorka Social

Vystudovala jsem divadlo, takže vím jak, na pořádný performance marketing (tenhle fór nikdo asi nepochopí, ale pokud ano, má u mě hvězdičku a sympatie do začátku) a hlavně sociální sítě. Donedávna jsem se starala například o ty ZOOTí. Mám ráda filmy a chtěla bych umět vyšívat.

Karol Markytánová

Karol Markytánová

Lektorka Social

Starám se o placenou reklamu na sociáních sítích v ZOOTu. Pokud zrovna nesedím za počítačem, tak stoprocentě sedím někde v kavárně, běhám, nebo se mazlím s jednou z mých 6 koček.

Kuba Racek

Kuba Racek

Lektor PPC

Ve světě onlinu se pohybuji 6 let. V agentuře Digital Vision pomáhám klientům vydělávat a růst díky online marketingu. Po práci si rád zaboxuju, zajdu na pivo nebo zahraju fotbálek (ten stolní).

Petra Nováková

Petra Nováková

Lektorka PPC

V ZOOTu se starám primárně o to, aby rostl počet a hodnota konverzí z PPC kampaní, a zároveň se snažím o magistra ze Studií nových médií. Nesnáším zimu, miluji léto a nejradši jsem sbalená v jednom batohu, ať už na túře nebo na fesťáku.

Jiří Hroch

Jiří Hroch

Lektor Datové analytiky

Jsem webový analytik a rád vše zkoumám, analyzuji a testuji. Nesetkáte se u mě s odpovědí, že něco nejde. Nejvíce zkušeností jsem získal v Microsoftu, v IKEA a následně spoluprací s mnoha agenturami. Baví mě všechno, co se dá změřit. Miluju výzvy a vše co mi život připraví.

Tomáš Hurt

Tomáš Hurt

Lektor PPC

Před 5 lety jsem bez praktických zkušeností s onlinem nastoupil na PPC stáž do agentury a byla to nejlepší věc, kterou jsem mohl udělat. Dodnes jsou PPCčka mojí primární náplní práce. Vedle onlinu mám rád pořádek a fotbal (a řadu jiných sportů, které mi taky moc nejdou).

David Abrahám

David Abraham

Lektor Chatbot

Začínal jsem v CZC.cz jako juniorní markeťák ještě při škole. Rychle jsem se vypracoval až k řízení produkčního marketingového týmu. Aktuálně působím v CZC.cz jako hlavní branďák a mou vášní je vymýšlení nových cest, jak oslovit uživatele a komunikovat s nimi. Chatbot CZC.cz je moje práce.

Lukáš Pulda

Lukáš Pulda

Lektor Chatbot

Začal jsem pracovat s mobily a aplikacemi dlouho předtím, než to bylo cool. Jako produkťák jsem pomáhal v Seznamu vyvíjet první mobilní aplikace jako Mapy.cz a další. Pracoval jsem také v SocialBakers a teď provozuji vlastní online nástroj pro řízení komunikace se zákazníky pomocí SMS a messengerů.

Naši partneři

Alza
Seznam
MSD
Deloitte
StartupJobs