Učíme lidi online marketing. Prakticky a zábavně.

Tak abyste po Digicampu mohli bez obav nastoupit do agentury nebo začít pracovat na sami na sebe.

Neučíme jen teorii, kterou si můžete přečíst na webu.

Kdo to pro vás dělá?

Kromě organizačního týmu na kempu maká dnem i nocí spousta lektorů. Všichni do toho dáváme ❤️

Kuba Chour

Jakub Chour

Spoluzakladatel

Pracuji v agentuře, kde řešíme pouze mobilní aplikace, převážně pro globální klienty. Děláme analytiku, akvizici, ASO, UX nebo třeba life-cycle marketing. Baví mě školit a pokoušet se hrát na trombon.

Týna Kubáčková

Týna Kubáčková

Project Manager

Pracuji jako projekťák, aktuálně na misi změnit svět mezd a účetnictví. Pokouším se o bakaláře z informatiky a starám se o to, aby na Digicampu vše fungovalo tak, jak má. Ráda hraju na ukulele, lezu po horách a piju dobrou kávu.

Anet Hejnová

Business Developer / Lektorka Datové analytiky

Krotím onlajn data startupů a momentálně jsem na volné noze. Zkušenosti jsem nabrala v Mindflow, Posters.cz, samostudiem a na spoustě školení! Dodělávám magistra v aplikované ekonomii, ale radši běhám nebo plavu. Miluju GIFY koček.

Hynek Zbořil

Hynek Zbořil

Spoluzakladatel

Konzultuji online marketing. Dřív jsem vedl online tým českého e-shopu ZOOT. Mám rád fotbal a chtěl bych ho umět hrát. Tenhle řádek jsem dopsal jen aby to nevypadalo, že toho mám míň než ostatní.

Lenka Vlčková

Lenka Vlčková

Event Coordinator

Pracuji jako markeťák, pro zábavu řeším obsahové strategie a relaxuji při organizaci Digicampu. Jsem kafomilec a když zrovna nepoletuji po schůzkách (a kavárnách), tak doma ručně vážu knížky.

Marek Mašek

Marek Mašek

Lektor PPC

PPC reklamou se živím 8 let. Pracuji na jednoduchých i technologicky složitých projektech. Moje znalosti vyžadují široký technologický background o reklamních systémech, vyhodnocování kampaní i segmentaci. Pomáhám se správou PPC kampaní klientům s milionovými rozpočty.

Jan Mašek

Jan Mašek

Lektor PPC

PPC reklamou se živím 8 let. Pracuji na jednoduchých i technologicky složitých klientech. Moje znalosti vyžadují široký technologický background o reklamních systémech a také pro vyhodnocení kampaní a segmentaci. Ve volném čase lovím žraloky a krotím je holýma rukama. Pomáhám se správou PPC kampaní klientům s milionovými rozpočty každý měsíc.

Lucka Jebavá

Lucka Milerová

Lektorka Social

V agentuře Boomerang Communication se se svým social týmem snažím o to, aby na těch internetech bylo méně blbého obsahu. Kazdou neděli zacínám od pondělí běhat a jíst zdravě. A miluju seriály, jídlo a sarkasmus.

Michal Krhut

Michal Krhut

Lektor Social

Dělám, co mě napadne a hlavně baví. Pracoval jsem v agentuře, několik let jako freelancer, byl jsem v Holandsku se Startupem v Bootcampu. Moje Motto: Žij život právě teď, v tuhle chvíli. Jiná není.

Tereza Pavlíčková

Tereza Pavlíčková

Lektorka Socialu a Mailingu

Vystudovala jsem divadlo, takže vím jak, na pořádný performance marketing (tenhle fór nikdo asi nepochopí, ale pokud ano, má u mě hvězdičku a sympatie do začátku) a hlavně sociální sítě. Donedávna jsem se starala například o ty ZOOTí. Mám ráda filmy a chtěla bych umět vyšívat.

Kuba Racek

Kuba Racek

Lektor PPC

Ve světě onlinu se pohybuji 6 let. V agentuře Digital Vision pomáhám klientům vydělávat a růst díky online marketingu. Po práci si rád zaboxuju, zajdu na pivo nebo zahraju fotbálek (ten stolní).

Jiří Hroch

Jiří hroch

Lektor Datové analytiky

Jsem webový analytik a rád vše zkoumám, analyzuji a testuji. Nesetkáte se u mě s odpovědí, že něco nejde. Nejvíce zkušeností jsem získal v Microsoftu, v IKEA a následně spoluprací s mnoha agenturami. Baví mě všechno, co se dá změřit. Miluju výzvy a vše co mi život připraví.

Tomáš Hurt

Tomáš Hurt

Lektor PPC

Před 5 lety jsem bez praktických zkušeností s onlinem nastoupil na PPC stáž do agentury a byla to nejlepší věc, kterou jsem mohl udělat. Dodnes jsou PPCčka mojí primární náplní práce. Vedle onlinu mám rád pořádek a fotbal (a řadu jiných sportů, které mi taky moc nejdou).

lektorka Facebooků a dalšícj on-line skopičin

Aneta Krikelová

Lektorka Social Junior

S marketingem jsem začínala jako copywriter s láskou k obsahu a sociálním sítím. Díky práci v agentuře jsem se více zaměřila na výkonnostní stránku a nakonec jsem zjistila, že největší radost mi dělá, když mohu své znalosti předávat dalším lidem. V rámci agentury i jako freelancer jsem se dostala k různým typům podnikání, takže si troufám říct, že mě máloco zaskočí.

Markéta Bartoníčková

Lektorka PPC Junior a Social Junior

Pracuju jako markeťačka se zaměřením na výkonnostní online marketing. Sociálním sítím se věnuju od roku 2012, PPC reklamu jsem přidala o dva roky později. Mám zkušenosti s eshopy, službami i FMCG. Veškerý volný čas trávím čtením, cestováním, pitím kávy a sledováním Gilmorových děvčat.

Zuzana Hurtová

Lektorka PPC Junior

PPC reklame sa venujem dennodenne už niečo vyše 3 rokov. V rámci tohto obdobia som pracovala pre rôznych klientov - od maličkých eshopov po veľké ecommerce značky. V rámci svojho freelance obdobia či agentúrnej spolupráci som mala šancu vyskúšať všetky typy PPC reklamy a najviac mi k srdcu prirástol práve svet výkonnostnej reklamy.

Matej_DC

Matěj Zima

Lektor mailingu a automatizace

Věnuji se marketingové automatizaci a mailingu. Baví mě hledat způsoby, jak nejlépe komunikovat se zákazníky pomocí technických řešení. Kromě toho, že jsem takhle v ZOOTu odeslal víc než 170 milionů emailů, umím ještě vařit pivo…takže základní životní skills jsem obsáhnul.

Jakub Drahokoupil

Lektor automatizace

Během 12 let ve webové analytice jsem si prošel spoustou projektů, od malých startupů až po velké korporace. Vím, jak data získat a jak je využít pro zlepšení businessu a marketingu. Když zrovna “nedatuju”, tak nejspíš někde běhám.

Naši partneři

Alza
Seznam
MSD
Deloitte
StartupJobs